Kings of Streets
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Snippet #1 GreeQ

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
GreeQ

GreeQ


Liczba postów : 36
Points : 5021
Join date : 27/08/2010
Age : 30
Skąd : Ełk

Snippet #1 GreeQ Empty
PisanieTemat: Snippet #1 GreeQ   Snippet #1 GreeQ Icon_minitimeSro Lis 10, 2010 9:06 am

Powrót do góry Go down
GaJo
Admin



Liczba postów : 95
Points : 5104
Join date : 13/08/2010
Age : 29

Snippet #1 GreeQ Empty
PisanieTemat: Re: Snippet #1 GreeQ   Snippet #1 GreeQ Icon_minitimeSro Lis 10, 2010 1:35 pm

Utrzymywałeś tempo dobrze , no chociaż na koniec trochę zwolniłeś , wziąłeś troszeczkę zbyt szybką nutkę ponieważ musiałeś do niej zapizgać szybciej ale ty masz na tyle lajtowy styl że jak ty walkujesz szybciej to i sztywniej , to jedynie mi się nie podobało musisz popracować nad tym , nabrać takiego luzu podczas tej prędkości , hmm bardzo dokładnie stawiałeś kroki to jest plusik. Beatriding jak dla mnie to trafiłeś 70%. Ale miejscami po prostu fuksem trafiałeś te klapsy tak przypadkiem , dużo klapsów akcentowałeś step backami z tego rodził się mały rep. Pokmiń coś nowego gdzie możesz to zastąpić czymś innym. Sloopy? zauważyłem w dwóch miejscach potyczki i ty chyba też wiesz o które mi chodzi Very Happy a tak to jest spoko. Zauważyłem też że już nie robisz tych pustych The-V o których ci wspominałem kiedyś , ogólnie to zauważyłem progress lecz więcej pokombinuj z wariacjami i heltoe. Staraj sie po prostu więcej miksować i pracuj nad płynnością jeżeli walkujesz takim tempem.
To by było na tyle czekam na nastepny ; p
Powrót do góry Go down
 
Snippet #1 GreeQ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kings of Streets :: C-walk :: C-walk Vids-
Skocz do: