Kings of Streets
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chcieliscie Snippet to prosze

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Norbik




Liczba postów : 22
Points : 4975
Join date : 02/10/2010
Age : 29
Skąd : Gdańśk

Chcieliscie Snippet to prosze Empty
PisanieTemat: Chcieliscie Snippet to prosze   Chcieliscie Snippet to prosze Icon_minitimeSob Lis 06, 2010 11:11 pm



Jezeli wam sie nie spodoba moj clown, to trudno, bede walkowal Clowna bo w nim sie czuje zajebiscie.
Powrót do góry Go down
GreeQ

GreeQ


Liczba postów : 36
Points : 5021
Join date : 27/08/2010
Age : 30
Skąd : Ełk

Chcieliscie Snippet to prosze Empty
PisanieTemat: Re: Chcieliscie Snippet to prosze   Chcieliscie Snippet to prosze Icon_minitimeNie Lis 07, 2010 8:30 pm

No vid jak vid zły nie jest ale wiecej mixuj i czasem nie trafiales w Br. Rozjebło mnie troche ze na początku dałes napis "Dla mojego Taty" ale vidac ze z pasja to robisz... Trenuj wiecej a bedzie lepiej. Very Happy

Pozdroo.... Smile afro
Powrót do góry Go down
Kimono
Admin
Kimono


Liczba postów : 108
Points : 5137
Join date : 12/08/2010
Age : 28
Skąd : Białogard

Chcieliscie Snippet to prosze Empty
PisanieTemat: Re: Chcieliscie Snippet to prosze   Chcieliscie Snippet to prosze Icon_minitimeNie Lis 07, 2010 9:12 pm

Ten snip jest po to zeby zobaczyc kto odpada z kru... A więc Ty napewno... Zostajesz xD
Powrót do góry Go down
https://kingsofstreets.forumpolish.com
GaJo
Admin



Liczba postów : 95
Points : 5104
Join date : 13/08/2010
Age : 29

Chcieliscie Snippet to prosze Empty
PisanieTemat: Re: Chcieliscie Snippet to prosze   Chcieliscie Snippet to prosze Icon_minitimeSro Lis 10, 2010 1:21 pm

Ładnie... a jednak myliłem się Norbik chyba pamiętasz naszą rozmowe ; p zostań przy Clownie masz racje , zajebisice go wyszlifowałeś , teraz dobrze to ogólnie wygląda lecz jest jedno ale... hmm masz bardzo przeciętny cortezowy styl, próbuj wyrobić coś nowego. Dokładność kroków itd masz opanowane, na twoim miejscu na treningach wykminił bym jakiś fajny styl ; p czekamy na nastepnego nie wiem czy mnie posłuchasz xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chcieliscie Snippet to prosze Empty
PisanieTemat: Re: Chcieliscie Snippet to prosze   Chcieliscie Snippet to prosze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chcieliscie Snippet to prosze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Snippet !
» Snippet #1 GreeQ

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kings of Streets :: C-walk :: C-walk Vids-
Skocz do: