Kings of Streets
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 WATCH YO STEP II

Go down 
AutorWiadomość
GreeQ

GreeQ


Liczba postów : 36
Points : 4990
Join date : 27/08/2010
Age : 30
Skąd : Ełk

WATCH YO STEP II Empty
PisanieTemat: WATCH YO STEP II   WATCH YO STEP II Icon_minitimePon Lis 22, 2010 11:09 am

WATCH YO STEP II


17 GRUDNIA (PIĄTEK)

GODZINA 17.00

MIEJSCE SPOTKANIA:

OLSZTYN
KLUB PINEZKA
http://www.pinezkaclub.pl



Plakat!!!


SĘDZIOWAĆ TURNIEJ BĘDĄ :

PASTORKA

KUKI

3 sędzia ogarniany jeszcze
więc plakat zostanie w niedlugim czasie
zaaktualizowany


Po długich męczarniach udało mi się wywalczyć ciepłe miejsce do kolejnej zajebistej rywalizacji, którą zorganizuje Wam w fajnym i klimatycznym klubie Pinezka.
wiem....zapowiadałem jakąś gwiazdę wieczoru , dobrego dj'a....ale doszło do tego że po prostu rozmawiałem z nieodpowiednimi "władzami" klubu , które obiecywały mi złote góry co do artystów....lecz jeżeli nie raperzy ani dj'e nie zrobią tego klimatu o którym ja jak i zapewne paru z Was marzyło....to musimy się postarać abyśmy to my rozpierdzielili całą imprezę tym co potrafimy najlepiej...POKAŻMY INNYM SCENOM TANECZNYM , ŻE TAK SAMO ONI JAK I MY ZASŁUGUJEMY NA SZACUNEK NA POLSKIEJ SCENIE TANECZNEJ
jak możecie to zapytajcie Pana Mikołaja czy 6 grudnia nie wrzuciłby Wam parę dyszek aby dojechać do Olsztyna
Jeszcze chciałbym podziękować chłopakom z PoD Crew (Przypau or Die Crew) za pomoc ) ale sądze że jeszcze wiele pracy przed nami jeżeli chcemy zrobić z Olsztyna naprawdę fajne miejsce wspomnieć co do c-walku


opis turnieju:

w zawodach bierze 64 zawodników którzy do dnia 10grudnia zapisali się w temacie "zapisy - WATCH YO STEP"(temat z zapisami niebawem ruszy).
pierwsza runda (eliminacyjna) - battle 1vs1 .zawodnicy mają po jednym wyjściu-przegrany odpada.
druga runda i aż do finału są już po 2 wyjścia.

Koszt udziału w turnieju – 5zł

Tak jak w poprzednim wydaniu. Zapewniam uczestnikom butelkę wody na łeb.
Będziemy kminić również żarło jakieś dobre jak i energydriny
(ale tylko woda jest w 100% zapewniona )

Program:
15.00 – 16.00 Zapisy i rozgrzewka
16.00-22.00 Bitwy konkursowe
22.00-22.30 Podsumowanie i rozdanie nagród.
22.30 - do białego rana ---> after party – oczywiście w tym samym miejscu rozegrana ;]

Prowadzący: MC Vódka (Olsztyński wygadany ziomek )

Za gramofonami : Dj WueR oraz Dj Exo

Kontakt:
Bartosz - tel: 504 944 991, email: pawlycky1@wp.pl , gg 4883449
Pastorka - gg 436895


PROSZĘ NIE PYTAĆ MNIE 100 RAZY CZY WIEM COŚ NA TEMAT TEGO I OWEGO PONIEWAŻ JAK BĘDĘ COŚ WIEDZIAŁ TO BĘDĘ TĄ SWOJĄ WIEDZĘ PRZENOSIŁ DO TEGO POSTU JEŻELI CZEGOŚ NIE MA UMIESZCZONEGO W TEMACIE TZN ŻE NA DANY TEMAT NARAZIE NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA SPRAWA SZCZEGÓLNIE DOTYCZY KIMANIA PO TURNIEJU- JAK BĘDĘ COŚ WIEDZIAŁ NA PEWNO OD RAZU SIĘ O TYM DOWIECIE !!!!O ALKO NAWET MI NIE WSPOMINAJCIE - SPORA CZĘŚĆ TUTEJSZEJ SPOŁECZNOŚCI DOBRZE WIE JAKIE MAM ZDANIE NA DANY TEMAT

DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH, KTÓRZY BĘDĄ BRALI UDZIAŁ W TURNIEJU:
ZE WZGLĘDU NA TO ŻE MOGĄ WPAŚĆ PANOWIE Z POLICJI A JA JAKO ORGANIZATOR MOGĘ MIEĆ PRZERYPANE CHCE ABYŚCIE ZE SOBĄ ZABRALI OD SWOICH RODZICÓW \ OPIEKUNÓW PRAWNYCH TAKIE OŚWIADCZENIE :

OŚWIADCZAM , ŻE JA NIŻEJ PODPISANY\A (IMIĘ I NAZWISKO RODZICA \OPIEKUNA PRAWNEGO) JESTEM ŚWIADOMY\A , ŻE MÓJ SYN\CÓRKA JEST NA OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH W TAŃCU C-WALK W OLSZTYNIE W KLUBIE PINEZKA, KTÓRY ODBYĆ SIĘ MA DNIA 17.XII.2010R.JESTEM ŚWIADOMY\A ŻE ORGANIZATORZY JAK I WŁAŚCICIELE KLUBU NIE ODPOWIADAJĄ ZA ZAGINIONE RZECZY PODCZAS TRWANIA CAŁEJ IMPREZY ORAZ WYRAŻAM ZGODĘ NA PÓŹNIEJSZY POBYT W TYM KLUBIE MOJEGO\MOJEJ \ SYNA\CÓRKI PO GODZINIE 22.
DATA I PODPIS CZYTELNY RODZICA\OPIEKUNA PRAWNEGO.
POLECAM DLA WAS ABY TAKIE OŚWIADCZENIE NIE BYŁO W ŻADEN SPOSÓB PODRABIANE.BO JAK BĘDZIE PROBLEM Z POLICJĄ I JAK ZWERYFIKUJĄ TE PISEMKA TO BĘDZIECIE MIELI SPRAWE ZA PODRABIANIE DOKUMENTÓW.

i takie jedno małe dla was info ( a zarazem ciekawe )
osoby które ukończyły 18 lat dostają pewną opaskę na wejściu ...i tylko osoby z tą opaską mogą zakupić alkohol przy barze.po całej sali będą rozstawieni ochroniarze którzy będą kontrolować każdą osobę która pije alkohol...poprostu będą czasem nawet sprawdzać dowody osobom którzy trzymają piwko w ręku.z klubu nie będzie można wyjść również aby się napić , itp itd.


Do wszystkich olsztyniaków !!!!
2 tygodnie przed imprezą będzie trzeba sporą część miasta zaatakować w celu rozwieszenia plakatów promujących tą imprezę.więc potrzebuje wsparcia do tego aby te plakaty rozwiesić w wielu miejscach !!!
Będę też potrzebować osobę która będzie naprawdę dyspozycyjna i będzie wywiązywać się ze swojego obowiązku a mianowicie potrzeba mi po prostu kogoś kto sklei mi zajebiste promo które będę musiał wrzucić w neta aby wypromować imprezę na różnych portalach społecznościowych.
Jeżeli na przyszłość będę chciał takie coś ponownie stworzyć to niestety muszę uzbierać sporą publikę która przyniesie zysk dla tego klubu.
Powrót do góry Go down
 
WATCH YO STEP II
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kings of Streets :: Ogłoszenia-
Skocz do: